O nas

MERANTEX S.C.

Zakład Stolarski MERANTEX to firma z doświadczeniem w obróbce drewna.

Powstał w 1993 roku. Zaczynaliśmy od kilku maszyn stojących w warsztacie.
Dziś dysponujemy profesjonalną halą produkcyjną wyposażoną w najnowsze urządzenia stolarskie. Zatrudniamy fachowców, których zadaniem jest produkcja drzwi spełniających najrygorystyczniejsze normy jakości. Naszym zadaniem jest nie tylko produkcja drzwi, lecz także szereg kompleksowych usług, począwszy od dokonania pomiarów u klienta, poprzez pomoc w wyborze odpowiedniego modelu, jego produkcji i dostawie, a skończywszy na motażu.

Oferta

Każde sprzedawane u nas drzwi produkowane są na indywidualne życzenie.

Po każdorazowym pomiarze dokonywanym na miejscu, u klienta. Dlatego każdy, nawet najmniej spotykany wymiar jest u nas standardowy.
Produkujemy najwyższej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z drewna krajowego i egzotycznego. Malujemy je wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami co sprawia, że są ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu. Użycie technologii klejenia warstwowego ramiaka zapewnia niezmienność wymiarową oraz niezawodną pracę naszych drzwi przez wiele lat.

Wzornictwo przez nas przedstawione nie stanowi zamkniętej oferty. Stale zwiększamy liczbę naszych wzorów oraz wykonujemy nietypowe projekty indywidualne dla naszych klientów.

 

Poznaj nas od zaplecza!